Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılında Mersin’de kurulan Tuval Tarım müşteri memnuniyetini esas alarak her türlü yaş meyve ve sebze tartımı, boylaması ve ambalajlamasını yaparak çeşitli ülkelere ihracatını gerçekleştirmektedir. Firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen yaptığımız yatırımlar ve Ar-Ge çalışmaları ile her geçen gün kendini yenileyip geliştirmektedir. Firmamız deneyimle ve dinamik ekibi ile müşteri memnuniyetini esas alarak daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için gelişen teknolojinin getirileri ile kendini revize ederek kendi alanında bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kargıpınarı’nda yaklaşık 9.000 m2 alana kurulu tesisimizdeki 4.000 m2 kapalı alanımızda yaş meyve sebze işleme ve paketleme bölümlerine ek olarak 4 adet soğuk hava deposu ve şoklama bölümü bulunmaktadır. Uluslararası standartlarda paketleme ve ürün saklama sistemine sahip tesisimizde tüm aşamalarda tüm sebze ve meyvelerin kalite ve kontrolleri uzman gıda kontrol mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Tuval Tarım olarak ürün ağırlığı daha çok narenciye üzerine olmakla beraber, sezonuna ve müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak karpuz, nar, üzüm, domates, salatalık ve soğan gibi ürünler üzerine de çalışılmaktadır.